O Atelier

Obserwowałam kiedyś – przy okazji pewnego spotkania – bizneswoman, odnoszącą spore sukcesy w swoim zawodzie. Jej strój był typowo biznesowy: dopasowany żakiet, wąskie spodnie, wysokie szpilki. To fryzura nadawała całej stylizacji niepowtarzalny charakter. Ta kobieta nie była nudna ani nadmiernie przewidywalna: widać było w niej profesjonalizm, ale także kreatywność.

Gdy patrzę na nieznaną mi osobę, zawsze zwracam uwagę na jej fryzurę. Włosy mówią o człowieku bardzo wiele. Od razu wiem, czy dana osoba czuje się dobrze w swojej fryzurze: to widać! Jeśli ułożenie Twoich włosów jest odpowiednie do nastroju, stylu i charakteru widać to także po Twoich ruchach. Przykład? Spójrz, jak noszą się kobiety w eleganckich, wieczorowych upięciach: wysoko uniesiona głowa, eleganckie skinienia, pełne dystynkcji spojrzenia.

Właśnie dlatego w Atelier „Ann Juliette” pomagam Ci wyrażać to, co w danym momencie chcesz powiedzieć. Jeśli planujesz tylko drobną zmianę – lekkie przycięcie, rozjaśnienie albo przyciemnienie włosów – dbam o to, by uzyskać maksymalny efekt. Jeśli natomiast planujesz całkowitą zmianę stylu, lubisz eksperymentować z trendami, kolorami i uczesaniami – znajdę dla Ciebie fryzurę, która pomoże Ci całkowicie się zmienić!

Zawsze kieruję się zasadą „Maksimum efektu – minimum czasu”.

Wiem, że w codziennym pośpiechu nie masz zbyt wiele chwil dla siebie, dlatego Twoja fryzura musi pasować do Twojego stylu życia. Ładne i modne uczesania wcale nie muszą być dla Ciebie „czasochłonne” – odpowiednim strzyżeniem, farbowaniem i kosmetykami pielęgnacyjnymi możemy sprawić, że uzyskanie pożądanego efektu na co dzień zajmie Ci dosłownie kilka chwil.

Zanim dobiorę dla Ciebie fryzurę – musimy dobrze się zrozumieć

Od wielu lat śledzę najnowsze trendy i mody fryzjerskie, uczestniczę w szkoleniach, kursach i pokazach, testuję najnowocześniejsze kosmetyki i techniki – ale nadal najważniejszym elementem mojej pracy pozostaje dobre zrozumienie oczekiwań Klientek. Zanim zacznę pracę, rozmawiam z Tobą o tym, jaki prowadzisz tryb życia i ile czasu możesz przeznaczyć na pielęgnację fryzury, zwracam uwagę na typ włosów i na to, by nowe uczesanie odpowiadało Twoim gustom. Zaczynam pracę, gdy mam dokładny plan i pomysł na całość – aż do finalnego efektu. Dzięki temu możesz poczuć się pewniej, gdy siadasz na fotelu fryzjerskim.

Zapraszam do Atelier!

W atelier fryzjerskim „Ann Juliette” precyzyjnie dobieramy fryzurę do wizerunku, który chcesz uzyskać – także na pojedyncze okazje, wielkie wyjścia i ważne wydarzenia. Zajmujemy się stylizacjami codziennymi, biznesowymi, fryzjerstwem artystycznym na potrzeby pokazów mody, sesji zdjęciowych i filmów, układamy również fryzury na śluby, studniówki, bale.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć sztuki fryzjerskiej i nowoczesnych kosmetyków, dopasowując je do kondycji oraz rodzaju włosów. Korzystamy m.in. z renomowanych produktów Goldwell. Osobom o wrażliwej skórze i preferującym ekologiczny tryb życia oferujemy wyjątkową koloryzację bezoksydacyjną ELUMEN, w której drobiny barwnika są przyciągane do włosów – jak magnes, bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

Zobacz efekty naszej pracy lub od razu zarezerwuj termin w Atelier